Меню
79034 м.Львів вул.Угорська, 22
Наша адреса:
79034 м.Львів вул.Угорська, 22
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт 9:00-21:00
  • Сб 10:00-21:00
  • Нд 11:00-21:00
  • Замовлення приймаються ЦІЛОДОБОВО

Доставка і оплата

Доставка у м. Львів

Доставка здійснюється в межах м. Львів. 

При замовленні до 16:00 Ви отримаєте його у той же день до 21:00. Якщо замовлення здійснене після 16:00, доставка відбудеться протягом наступного дня. 

Вага замовлення не повинна перевищувати 30 кг.

Оплата здійснюється кур’єру при доставці замовлення. Розрахунок відбувається лише карткою, кур’єр має при собі термінал для оплати.

Доставка здійснюється до дверей квартири, будинку.

При замовленні на суму від 600 грн доставка безкоштовна. Вартість доставки інших замовлень у м. Львів 59 грн.


Доставка в інших містах.

Доставка здійснюється в містах, де присутні магазини мережі «Рукавичка». Список міст можна дізнатись на сайті: https://rukavychka.ua/stores/

Доставка з магазинів здійснюється в радіусі 1 км від магазину.

Оформити замовлення можна безпосередньо на сайті (цілодобово), або за телефоном гарячої лінії 0 800-50-81-50 з 8:00 до 22:00. 

При замовленні до 16:00 Ви отримаєте його у той же день до 21:00. Якщо замовлення здійснене після 16:00, доставка відбудеться протягом наступного дня. 

Доставка здійснюється до дверей квартири, будинку.

Оплата здійснюється кур’єру при доставці замовлення. Розрахунок відбувається лише готівкою кур’єру при отриманні замовлення.

Вага замовлення не повинна перевищувати 10 кг.

При замовленні на суму від 250 грн доставка безкоштовна. Вартість доставки інших замовлень у м. Львів 30 грн.


Ціни.

Ціни на товари відповідають ціні в магазині, де формується Ваше замовлення. Замовлення комплектується в день доставки та оплачується через касу магазину, відповідно сума замовлення може змінитись, якщо відбулася зміна ціни товару.

При отриманні замовлення кур’єр надасть Вам фіскальний чек, де буде вказана фактична вартість та вага товарів, які Ви замовили.

Усі Акційні пропозиції магазину так само діють і при замовленні доставки.


Товари.

Ми постійно оновлюємо асортимент, щоб надати якнайкращі пропозиції для Вас. Якщо Ви не знайшли потрібної Вам позиції на сайті, залиште коментар при оформленні замовлення або повідомте про це комплектувальника по телефону, і ми з радістю підберемо Вам потрібний товар.


Повернення

Згідно Закону України про «Захист Прав Споживачів» Ви можете відмовитись від цілого замовлення, або повернути будь-яку позицію. Поверненню не підлягають тільки підакцизні товари: алкоголь та тютюнові вироби.

При доставці замовлення обов’язково перевірте комплектацію та свіжість продуктів.